minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Federata e Maqedonisë së Veriut nuk do ta lejojë Zeqirin të paraqitet për Kosovën

0

Basketbollisti i Sigal Prishtinë, Lejson Zeqiri, është në planet e dy përfaqësueseve, Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës. Federata e Basketbollit të Maqedonisë së Veriut do ta bëjë të pamundurën që basketbollisti Lejson Zeqiri të mos paraqitet me fanellën e Përfaqësueses së Kosovës.

Një gjë të tillë e ka konfirmuar sekretari i përgjithshëm i…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova