minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Fernandes: Ronaldo po përmirësohet ende

0

Mesfushori i Manchester Unitedit, Bruno Fernandes ka folur pas ndeshjes me Arsenalin për shifrën prej 801 golave që e ka arritur Cristiano Ronaldo.

“E pabesueshme”, ka thënë Fernandes për “Amazon”.

“Ne të gjithë e dimë se ai përmirësohet nga ndeshja në ndeshje, nga viti në vit. Ai dëshiron të mbetet më i miri dhe këtë e ka bërë. Ai di si të motivojë…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova