minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Fofana dëshiron kalimin te Chelsea

0

Wesley Fofana po dëshiron me çdo kusht që t’i bashkohet Chelseat këtë verë dhe tashmë ka njoftuar edhe skuadrën e Leicester Cityt për vendimin e tij, ka njoftuar “The Sun” të martën.

Thuhet se Fofana i ka kërkuar Leicesterit ta pranojë ofertën e Chelseat, të cilën e ka refuzuar më herët. Chelsea kishte ofruar 75 milionë euro për 21-vjeçarin, por Leicesteri po…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova