minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Franca me rikthim të madh, kalon në gjysmëfinale

0

Franca ka bërë rikthim të madh në rezultat për të kaluar në gjysmëfinale të Kampionatit Evropian të hendbollit. Franca të mërkurën mbrëma e mposhti Danimarkën me rezultatin 30:29.

Danezët ishin në epërsi thuajse gjatë tërë takimit, por në minutat e fundit Franca u kthye dhe arriti te fitorja vendimtare. Franca e fiton Grupin I të raundit kryesor.

I ka 8 pikë, sa edhe…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova