minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Galatasaray afër transferimit të Torreiras

0

Galatasaray është në bisedime të avancuara me Arsenalin për ta transferuar mesfushorin, Lucas Torreira.

Klubi turk dëshiron të blejë lojtarin, i cili në dy sezonet e fundit ka qenë i huazuar tek Atletico Madridi dhe Fiorentina.

Torreira nuk bën pjesë në planet e trajnerit të Arsenalit, Mikel Arteta dhe largimi i tij është çështje ditësh.

Uruguaiani ka hyrë në vitin e fundit…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova