minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Guinea Ekuatoriale siguron çerekfinalen pas penalltive

0

Guinea Ekuatoriale është përfaqësuesja e fundit që e ka siguruar kualifikimin në çerekfinale të Kupës së Afrikës.

Në ndeshjen e luajtur të mërkurën mbrëma, Guinea e ka mposhtur Malin pas gjuajtjes së penalltive me rezultatin 6:5.

Koha e rregullt dhe vazhdimet dy herë nga 15 minuta u mbyllen 0:0.

Të saktë te Guinea Ekuatoriale ishin Ruben Belima, Carlos Akapo, Jannick Buyla, Saul Coco,…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova