minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Shqiperia

Humbje për histori e Anglisë

0

Anglezët e kanë pritur shumë rëndë humbjen 4:0 të përfaqësueses së tyre nga Hungaria, të martën mbrëma në Wolverhampton.

Është hera e parë në histori, sipas raportimit të BBC-së, që Anglia ka humbur një ndeshje në shtëpi me katër apo më shumë gola dallim dhe pa shënuar asnjëherë.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova | Lajmet e fundit