minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Jupa i pari që kalon shifrën jubilare, të tjerë i afrohen ndeshjes së 50-të me Kosovën

0

Një gol kishte shënuar Kastriot Jupa për Kosovën, më 1 nëntor të vitit 2014. Përfaqësuesja e hendbollit kishte humbur 30:16 nga Rumania. Ndeshja ishte luajtur në Prishtinë dhe ishte e para e fazës së parë kualifikuese për Euro 2018. Ishte edhe ndeshja e parë zyrtare për Përfaqësuesen e Kosovës.

Gjakovari Jupa vazhdon të luajë për Kosovën. Madje është njëri…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova