minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Juventusi e nis me fitore sezonin në Serie A

0

Juventusi e ka nisur me fitore bindëse sezonin e ri në Serie A. Të hënën mbrëma, “Zonja e Vjetër” e ka mposhtur Sassuolon me rezultatin 3:0.

Angel Di Maria debutoi me gol te skuadra italiane.

Ai realizoi golin e parë në minutën e 26-të. Dy golat tjerë për Juventusin i shënoi Dushan Vllahoviq nga penalltia në minutën e 43-të dhe në minutën e 51-të pas asistimit të Di Marias….

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova