minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Koronavirusi po u shkakton lojtarëve probleme me zemër

0

Sulmuesi i Gabonit dhe Arsenalit, Pierre-Emerick Aubameyang është diagnostikuar me “lezione kardiake” apo probleme me zemër në Kupën e Afrikës me Kamerunin, pasi ishte i infektuar me koronavirus, ka thënë Federata e Futbollit të Gabonit të premten.

Për këtë arsye, Aubameyangu nuk ishte pjesë e Gabonit të premten kundër Ganës dhe është në dyshim të luajë në ndeshjet…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova