minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Kush është shqiptari i vetëm që ka luajtur për Lillen para Zhegrovës

0

Edon Zhegrova sot u zyrtarizua si lojtari më i ri i Lilles, skuadrës që aktualisht është kampione e Francës.

Zhegrova u transferua në Ligue 1 për shtatë milionë euro, duke nënshkruar për katër vite e gjysmë dhe duke i dhënë fund aventurës me Baselin.

Por 22-vjeçari nuk është lojtari i vetëm shqiptar që do ta bartë fanellën e Lilles.

Për dy sezone, fanellën…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova