minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Shqiperia

Lewandowski ia kushton golat gruas së tij

0

Robert Lewandowski është shpallur lojtari më i mirë i ndeshjes Barcelona – Plzen. Sulmuesi polak shënoi “hat-trick” në fitoren 5:1.

“Sot është ditëlindja e gruas sime dhe golat ishin për të. Fakti që ajo ishte në stadium për ditëlindje, do të thotë shumë. Është diçka e mahnitshme për mua”, ka thënë Lewandowski. “Gjëja më e…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova | Lajmet e fundit