minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Lojtari i Borcit: Kemi humbur në atmosferën e krijuar

0

Te Borci i Banjallukës kanë pranuar se Besa Famgas ishte skuadër më e mirë të dielën mbrëma në “Karagaçi”. Besa fitoi 29:22 dhe avancoi në raundin e tretë të Kupës Evropiane. Ndeshja u luajt në atmosferë të zjarrtë.

Hendbollisti i Borcit, Ivan Knezheviq ka pranuar se kanë humbur në atmosferën e krijuar në palestrën në Pejë.

“Ndeshje e…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova