minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Marseille dhe PSG-ja ndahen në paqe

0

Marseille nuk ka arritur të marr më shumë se një pikë të dielën në derbin ndaj Paris Saint-Germainit, duke luajtur 0:0.

Kjo ndeshje i takoi javës së 11-të të ligës franceze. Në këtë përballje të dyja skuadrave iu anulua nga një gol.

Parisienët mbetën me një lojtarë më pak në fushë pasi Achraf Hakimi u ndëshkua me karton të kuq.

Por…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova