minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Me përmbysje të madhe, Evertoni siguron mbijetesën

0

Nga disavantazhi prej dy golash në pjesën e parë, Evertoni ka arritur të fitojë ndaj Crystal Palacet për të siguruar edhe një sezon në Premier Leaguen angleze.

Skuadra e Frank Lampardit fitoi 3:2 në shtëpi ndaj Crystalit, që pati epërsi prej dy golave në pjesën e parë. Jean-Philippe Mateta dhe Jordan Ayew realizuan golat për mysafirët.

Në pjesën e dytë vendasit u kthyen me Michael…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova