minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Mueller: Jemi shumë të kënaqur, fitorja sinjal i rëndësishëm

0

Te kampioni i Gjermanisë, Bayerni, janë shprehur shumë të lumtur për fitoren 3:0 ndaj Barcelonës në “Camp Nou”.

Bayerni ka dominuar plotësisht dhe ka fituar 3:0 në fund, në nismë të Ligës së Kampionëve. Golin e parë e shënoi Thomas Mueller, që ka marrë lëvdata të mëdha nga bashkëlojtarët.

“Kemi mundur të shënojmë edhe një apo dy…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova