minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Napoli e dëshiron yllin e Sassuolos

0

Napoli e ka gjetur zëvendësuesin e Lorenzo Insignes, që do të largohet në fund të sezonit kur edhe i skadon kontrata.

Drejtuesit e klubit italian dëshirojnë që ta transferojnë yllin e Sassuolos, Domenico Berardi, shkruan “Calciomercato” të mërkurën.

Italiani Berardi ka kontratë me Sassuolon deri në vitin 2024. Vlerësohet rreth 35 milionë euro.

14 gola dhe po aq asistime në 28 ndeshje…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova