minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Nga “Wimbledoni” tenistët nuk do të fitojnë pikë

0

Shoqata e Tenisit Profesionist (ATP) dhe Shoqata e Tenisit të Femrave (WTA) e kanë bërë “Wimbledonin” e këtij viti të pavlefshëm në aspektin e pikëve.

Tenistët pjesëmarrës në ngjarjen e madhe, “Wimbledon”, nuk do të fitojnë pikë nga ATP-ja dhe WTA-ja. Kjo vjen si përgjigje e dënimit që iu dha tenistëve rusë dhe bjellorusë për “Grand-Slamin” e…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova