minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Pas përvojës te Prishtina e Peja, Armstead i vendosur të dëshmohet tek Ylli në Kosovë

0

Pas dy aventurave të shkurtra dhe jo fort të suksesshme në Kosovë, fundori amerikan, Malcolm Armstead, vjen për herën e tretë në elitën e basketbollit kosovar. Armstead në edicionin 2022/23 do ta bartë fanellën e kampionit në fuqi, Golden Eagle Yllit. Me ekipin nga Suhareka, Armstead synon të fitojë trofe për të qenë shumë më i suksesshëm se në dy periudhat e para në…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova