minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Pas shpërthimit në Kupën e Turqisë, Manaj pret që të luajë më shumë në kampionat

0

Sulmuesi kosovar, Arb Manaj, shënoi katër gola në fitoren e skuadrës turke Bandirmas, por kundër Sanliurfasporit me rezultatin 5:0. Kjo ndeshje i takoi fazës së 1/32 të finales të Kupës së Turqisë dhe u zhvillua të martën mbrëma.

Në fakt, Manaj ka pesë gola në total për Bandirmasporin dhe që të gjitha i ka realizuar në kuadër të Kupës në vetëm dy ndeshje….

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova