minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Përfaqësuesja dhe klubet e Rusisë po e konsiderojnë largimin nga UEFA për të luajtur në Azi

0

(Daily Mail) – Federata e Futbollit e Rusisë po e shqyrton mundësinë e largimit nga UEFA dhe bashkimin me Konfederatën e Azisë, pasi klubet e saj dhe Përfaqësuesja ruse u suspenduan nga garat për shkak të luftës ndaj Ukrainës. Si UEFA, ashtu edhe FIFA morën vendim për t’i pezulluar skuadrat ruse nga garat ndërkombëtare, në fund të muajit shkurt, pasi presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, dha…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova