minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Përfundon pa gola pjesa e parë mes Sllovenisë U21 dhe Kosovës U21

0

Është mbyllur pa gola pjesa e parë ndërmjet Kosovës U21 dhe Sllovenisë U21. Kjo ndeshje po luhet të martën në Maribor dhe i takon kualifikimeve për Kampionatin Evropian.

Dueli i takon Grupit G kualifikues. Gjatë 45 minutave të para nuk ka pasur ndonjë rast të mirë shënimi, ndonëse futbollistët e Kosovës U21 patëm më shumë tentime në portë.

Këto dy…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova