minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Prezantimet më qesharake të futbollistëve

0

Janari është periudha kur të gjitha klubet e futbollit janë në kërkim të transferimeve për t’u përforcuar. Lojtarët e transferuar do të prezantohen për publikun, ndërsa rrjetet sociale do të jenë të mbushura me komente.

Megjithatë, ndonjëherë këto prezantime janë të paparashikuara dhe dalin shumë qesharake. Më poshtë i paraqesim disa raste të…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova