minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Prishtina liron katër futbollistë

0

Sulmuesi Sadam Sulley, mbrojtësit Josip Tomasheviq dhe Aleksandar Ristevski, dhe sulmuesi Agim Zeka nuk do të jenë më pjesë e skuadrës së Prishtinës.

Lajmi është bërë i ditur të mërkurën gjatë ditës në faqen zyrtare të klubit kryeqytetas.

25-vjeçari Sulley iu bashkua Prishtinës në janar të këtij viti nga sllovakët e Senicas, ndërsa luajti në…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova