minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

PSG-ja luan ndaj Brestit pa Messin e Neymarin

0

Paris Saint-Germaini do të luajë në kryeqytetin francez për herën e parë në këtë vit.

Ballafaqohet me skuadrën me Brestin të shtunën në orën 21:00 në kuadër të xhiros së 21 në elitën e futbollit francez.

Lionel Messi dhe Neymari do të mungojnë, por Kylian Mbappe do të jetë i gatshëm për shfaqjen në “Parkun e Princave”.

Mauricio Pochettino…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova