minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Ramadani e Suma me synime të njëjta në Algjeri – të thyejnë rekorde

0

Muhamet Ramadani dhe Alaudin Suma janë të ndarë në klube. Të ndarë janë edhe në disiplina. Por dy atletët nga Mitrovica ishin të pandashëm para se të martën të niseshin drejt Oranit të Algjerisë, ku prej 25 qershorit deri më 6 korrik do të mbahen Lojërat Mesdhetare. Edhe synimet e njëjta i kanë madje. Ramadani dhe Suma nuk presin të fitojnë medalje në këtë ngjarje,…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova