minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Reali futet në garë për Ricen

0

Real Madridi është futur në garë për shërbimet e mesfushorit të Anglisë, Declan Rice. Mesfushori i West Hamit po kërkohet me ngulm nga Chelsea e Manchester Unitedi ndërsa së fundi interesim ka shprehur edhe Real Madridi.

Rice javë më parë ka deklaruar se në fund të këtij edicioni ka gjasa të largohet nga West Hami dhe Reali po synon ta bind 23-vjeçarin që të transferohet në La…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova