minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Rekordet e zeza të Arsenalit pas humbjes nga City

0

Arsenali e ka nisur në mënyrën më të keqe sezoni e ri të Premier Ligës. Pas tre ndeshjeve të para, Gunners kanë zero pikë, zero gola të shënuar dhe nëntë të pësuar. Aktualisht, mbajnë pozitën e fundit në tabelë. Ata u takun me Brentfordin, Chelsean dhe sot kundër Manchester Cityt.

Për skuadrën që drejtohet nga Mikel Arteta është starti më i keq…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova