minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Shqiperia

Richarlisoni ia siguron fitoren Tottenhamit

0

Me dy gola të shënuar me kokë në pjesën e dytë nga braziliani Richarsilon, Tottenhami e ka mposhtur Marseillen me rezultatin 2:0.

Ndeshja e luajtur të mërkurën mbrëma në Londër i ka takuar Grupit D të Ligës së Kampionëve.

Richarlison realizoi golin e parë në minutën e 76-të pas asistimit të Ivan Perishiqit.

Kurse golin e dytë dhe të fundit e shënoi nëntë…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova | Lajmet e fundit