minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Shqiperia

Salah e Mane përballë njëri-tjetrit në finalen e Kupës së Afrikës

0

Shokët e skuadrës së Liverpoolit, Mohamed Salah dhe Sadio Mane, po përgatiten të përballen me njëri-tjetrin në finalen e Kupës së Afrikës në Kamerun të dielën. Egjipti i Salahut mundi nikoqirin pas penalltive, të enjten, për të siguruar një përplasje me Senegalin në finale.

Kapiteni i Egjiptit, Salah, nuk kishte nevojë të gjuante fare nga penalltia në gjysmëfinale, pasi…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova | Lajmet e fundit