minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Shqiperia

Shifrat e frikshme të Lewandowskit

0

Sulmuesi polak, Robert Lewandowski ka shënuar dy herë në fitoren 3:0 të Bayernit ndaj Barcelonës.

Ai tashmë ka 22 gola në 17 ndeshjet e fundit në Ligën e Kampionëve, ka njoftuar UEFA. Madje të gjitha këto ndeshje i ka fituar. Lewandowski është shpallur lojtar i ndeshjes në “Camp Nou”.

“Lewandowski ishte klinik dhe vendimtar, si zakonisht. Performoi në nivel shumë të lartë para…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova | Lajmet e fundit