minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Shqiperia

Shtyhen ndeshjet në futboll dhe në hendboll

0

Ndeshjet gjysmëfinale të Kupës së Kosovës në futboll nuk do të zhvillohen të mërkurën, ashtu siç ishte planifikuar. Vendimin e mori Komisioni i Garave i Federatës së Futbollit të Kosovës, të martën.Ndeshjet Drita – Prishtina dhe Ballkani – Suhareka është dashur të zhvillohen të mërkurën….

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova | Lajmet e fundit