minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Transnistria separatiste shijon “përrallën” e Ligës së Kampionëve

0

Tifozët e gjigantëve të Evropës, Real Madridit dhe Interit do t’i shohin skuadrat e tyre përballë një rivali të pazakontë këtë vjeshtë – një klubi nga një rajon i vogël separatist në një nga vendet më pak të njohura të Evropës, Moldavisë.

Pas disa përpjekjeve të dështuara, Sheriff FC debuton këtë javë në Champions. Bëhet klubi i parë…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova