minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Volendami, klubi ku ende jeton trashëgimia e Cruyffit

0

Futbolli total dhe ngjyra e portokalltë e shkëlqyer janë sinonim i legjendës Johan Cruyff, por disa po mbesin të befasuar kur po e kuptojnë se trashëgimia e ikonës holandeze është frymëzim për një ekip të kategorisë së dytë që po synon promovimin në elitën e futbollit të Holandës. Kur Wim Jonk u kthye për të menaxhuar klubin e fëmijërisë, Volendam, në prill…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova