minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Shqiperia

Xhaka me bashkëlojtarë i dhanë fund serisë impresive të Comanit

0

Prej se ka nisur karrierën profesioniste, Kingsley Coman ka fituar titullin e kampionit çdo vjet. Kësaj serie i dhanë fund Granit Xhaka dhe lojtarët tjerë të Bayer Leverkusenit.Bayerni ishte kampion i Gjermanisë prej vitit 2013 e deri vitin e kaluar. Kjo seri e Bayernit përfundoi…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova | Lajmet e fundit