minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Ylli shkëput bashkëpunimin me amerikanin Randolph

0

Basketbollisti amerikan Brandon Randolph më nuk është pjesë e kampionit në fuqi, Golden Eagle Yllit.

Ekipi nga Suhareka ka njoftuar të mërkurën se me marrëveshje të dyanshme ka shkëputur bashkëpunimin me Randolphit.

Në fakt, thuhej se amerikani kishte kërkuar largimin nga ekipi. Randolph me fanellën ka pasur në total 12 paraqitje dhe ka luajtur me një mesatare prej 15 pikëve për ndeshje….

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova