minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Vjosa Osmani e fton Macronin në “Sunny Hill”

0
Vjosa Osmani e fton Macronin në “Sunny Hill”

Sot në selinë e Bashkimit Evropian, ka nisur Samiti BE-Ballkani Perëndimor.

Në takim po merr pjesë edhe presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, e cila gjatë takimit me presidenten e KE-së, Ursula von der Leyen kanë përmendur edhe Dua Lipën, përcjell albinfo.ch.

Advertisement

Ursula në një moment e pyet presidenten Vjosa Osmani se si është Dua Lipa, e kjo e fundit i tregoi se ajo po bën një punë të mrekullueshme me Festivalin “Sunny Hill”, derisa i tha se ajo po sjell emra të njohur.

Vjosa Osmani gjithashtu ftoi edhe presidentin francez Emmanuel Macron dhe Presidentin e Këshillit Evropian, Charles Michel në “Sunny Hill” në Prishtinë.

VIDEO

The post Vjosa Osmani e fton Macronin në “Sunny Hill” appeared first on Albinfo.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova