minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Shqiperia

3 trendet që duhet t’i themi “jo” këtë vjeshtë

0
3 trendet që duhet t’i themi “jo” këtë vjeshtë

Tendencat e vjeshtës tashmë kanë dalë në pasarela dhe ne të gjithë – pak a shumë – i njohim. Pak nga pak kanë filluar të shfaqen në vitrina koleksionet e reja, pavarësisht se për momentin ideja e një pulovri na duket e paimagjinueshme për shkak të vapës.

Për të kujtuar më mirë se çfarë do të vishni këtë sezon dhe çfarë është mirë t’i lini në papafingo, ne kemi sjellë tendencat kryesore të vjeshtës. Mund të japim shumë këshilla, por është mirë të filloni me 3 prej tyre që janë bazë.

Më konkretisht, këto janë 3 tendencat që duhet t’i themi jo këtë vjeshtë.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova | Lajmet e fundit