minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Shqiperia

Fustanet e bardha që nuk duhet të mungojnë në garderobën tuaj këtë pranverë

0
Fustanet e bardha që nuk duhet të mungojnë në garderobën tuaj këtë pranverë

Me rritjen e temperaturave vjen justifikimi i përsosur për të shtuar disa rroba të reja në gardërobën tonë, por edhe për t’u përballur me një sfidë të re të veshjes: gjetjen e një të mesmeje mes të rehatshme dhe të përshtatshme për motin si dhe veshjeve që në fakt na bëjnë të dukemi bukur. Për fat të mirë, fustanet e bardhë janë zgjidhja perfekte.

Fustanet e bardhë janë perfektë për t’u veshur në mëngjes dhe në mbrëmje, janë të rehatshëm pavarësisht se sa të nxehta janë temperaturat dhe një mënyrë e sigurt për t’u ndjerë të veshur mirë pa u menduar gjatë për këtë.

Në pritje të sezonit, dizajnerët kanë prezantuar këtë trend delikat në silueta dhe gjatësi të ndryshme në mënyrë që të ketë diçka të përshtatshme për të gjithë. Nga pambuku deri te dantella, këto detaje janë po aq të përjetshme si të tjerat.

Në këtë foto galeri janë stilet më ëndërrimtare që mund të blini tani nga koleksionet Pranverë/Verë 2023 dhe t’i mbani në gardërobën tuaj për një kohë të gjatë.

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova | Lajmet e fundit