minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

I kishit fshehur në gardërobë që në 2019, por tashmë është momenti t’i nxirrni në dritë  

0
I kishit fshehur në gardërobë që në 2019, por tashmë është momenti t’i nxirrni në dritë  

Në vitin 2019, çizmet mbi gju patën momentin e fundit të shkëlqimit dhe më pas u zhdukën në errësirën e garderobës sonë. Ato përfunduan në papafingo tonë, mirëpo tani është momenti për të dalë sërish në dritë.

Nëse ende nuk keni një palë nga viti 2019, atëherë më mirë kërkoni dhe gjeni çizmen që ju përfaqëson më shumë . A është e zezë klasike? Është një kafe pak më guximtare apo një lëkurë gjarpri? Nëse doni të bini në sy, atëherë për ju është ngjyra e argjendit.

Më sipër po ju sjellim disa modele që do ju bëjnë “të bini në dashuri” me to”.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova