minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Nuk lejohen më shumë se 50 të ftuar, çifti organizon dasmën në avion

0
Nuk lejohen më shumë se 50 të ftuar, çifti organizon dasmën në avion

Një çift indian ka bërë dasmën në fluturim e sipër, me rreth 160 të ftuar në bordin e avionit. Arsyeja e zgjedhjes së një vendi të tillë për dasmën ishte shmangia e rregullave shtrënguese të koronavirusit.

Rakesh dhe Dakshina prenotuan një fluturim nga qyteti i Madurait dhe bënë dasmën të pashqetësuar, ndërkohë që viktimat në këtë vend e kanë kaluar shifrën 300 000.

Vendi nga ku u nis fluturimi me dasmorë nuk lejon më shumë se 50 të ftuar në dasmë. Autoritetet e aeroportit nuk ishin aspak në dijeni se çfarë po ndodhte në avion. Tashmë, çifti dhe të gjithë pasagjerët mund të ndëshkohen me ndalim udhëtimi ajror në të ardhmen.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova