minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Flet pasagjeri që ishte në autobusin e aksidentuar në Serbi: Po flinim gjumë, kishim edhe fëmijë me vete

0
Flet pasagjeri që ishte në autobusin e aksidentuar në Serbi: Po flinim gjumë, kishim edhe fëmijë me vete

Njëri prej pasagjerëve që po udhëtonte me autobusin që u aksidentua në Krushevc të Serbisë, u shpreh se nuk ka të lënduar në gjendje të rëndë.

Ai u shpreh se në momentin kur ndodhi aksidenti ishin të gjithë në gjumë. Sipas tij, reagimi i organeve të rendit të shtetit serb ka qenë i shpejt.

Advertisement

“ka ardhur një autobus tjetër për të na marrë. Të gjithë kemi qenë duke fjetur në atë moment. Mes nesh ka pasur edhe fëmijë dhe një person me aftësi të kufizuara, por të gjithë jemi mobilizuar për t’i ndihmuar njëri-tjetrit dhe të gjithë jemi mirë”, tha udhëtari.

Nga aksidenti raportohet se kanë mbetur të plafosur nëntë persona.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova