minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Grabitet banka në mes të ditës në Athinë

0
Grabitet banka në mes të ditës në Athinë

Dy grabitën arritën të hynin brenda një banke të nivelit të dytë në Athinë, duke dalë prej andej me një shumë parash. Mediat greke shkruajnë se autorët, të armatosur, hynë në bankë në orën 11:45 dhe morën një shumë të konsiderueshme parash.

Policia e Athinës ka nisur një hetim për të gjetur grabitësit. Nën kërcënimin e armës, grabitësit kishin mbajtur peng për pak kohë disa punonjës dhe klientë, e më pas ishin larguar.

Advertisement

Autoritetet kanë bërë të mundur shoqërimin në komisariat të disa personave, si dhe janë duke shikuar të gjitha kamerat e sigurisë.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova