minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Daku i vendosur ta dëshmojë veten te Osijeku

0

Sulmuesi Mirlind Daku është duke u përgatitur intensivisht me skuadrën e Osijekut që të jetë i gatshëm për pjesën pranverore në kampionatin e Kroacisë. Për Dakun, së fundi është raportuar se mund të huazohet gjatë këtij muaji dhe se Osijeku tashmë ka marrë oferta nga Polonia, Austria e Hungaria për sulmuesin kosovar.

“Osijeku është në kërkim të një…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova