minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Shqiperia

Dënime njëvjeçare për të “përfshirët në kurdisje”

0

Komisioni Disiplinor dhe i Etikës i Federatës së Futbollit të Kosovës të premten vendosi dënimet për të përfshirët në kurdisjen e ndeshjes Ulpiana – Vllaznia Pozheran. Pikërisht komisionet e FFK-së, ai i garave dhe disiplinori vlerësuan se kjo ndeshje e Ligës së Parë të Kosovës…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova | Lajmet e fundit