minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Isufi thotë se barazimi me Dritën ishte epilog real

0

Trajneri i Ballkanit, Bekim Isufi është pajtuar me pikën e fituar në derbin kundër Dritës.

Dueli mes Dritës dhe Ballkanit, që u luajt në Gjilan dhe i takoi xhiros së katërt të Superligës, u mbyll pa gola.

Sipas trajnerit Isufi, ky ishte një epilog real në një ndeshje ku të dyja ekipet u munduan që të kenë sa më pak gabime. Pas këtij barazimi, si Ballkani ashtu edhe Drita kanë…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova