minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Nuhiu i Dritës thotë se Ballkani mori një pikë për të cilën kishte ardhur

0

Trajneri i Dritës, Ardian Nuhiu, mendon se skuadra që ai drejton ishte më kërkuese në duel me Ballkanin.

Sipas tij, Ballkani e mori atë për të cilën kishte udhëtuar. Drita dhe Ballkani luajtën baras 0:0, në ndeshjen e javës së katërt të Superligës.

“Ndeshje e luftuar nga të dyja ekipet. Kishim pak më tepër dhe ishim më kërkues se sa kundërshtari. Ballkani ka kishte…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova