minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Juventusi i kërkon Dybalas të vendosë për të ardhmen

0

Juventusi po vazhdon bisedimet me sulmuesin Paulo Dybala për vazhdimin e kontratës.

Mediat italiane kanë bërë të ditur të shtunën se krerët e klubit ia kanë paraqitur ofertën Dybalas dhe kanë kërkuar nga ai të vendosë për të ardhmen.

Drejtuesit e klubit italian thuhet se i kanë ofruar pagë më të lartë se që fiton aktualisht dhe kontratë trevjeçare.

Dybala ka…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova