minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Juventusi po fiton bindshëm ndaj Malmos

0

Juventusi është duke fituar me rezultatin 3:0 në ndeshjen ndaj Malmos, në Ligën e Kampionëve.

Skuadra italiane në pjesën e parë arriti të shënoi tri gola dhe thuajse për ta mbyllur çështjen e fituesit.

Golat u shënuan nga Alex Sandro (23’), Paulo Dybala (45’) dhe Alvaro Morata (45+1’). Dybala shënoi nga pika e bardhë.

<div…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova