minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Pa gola përfundon pjesa e parë mes Atleticos e Milanit

0

Është mbyllur pa gola pjesa e parë ndërmjet Atletico Madridit dhe skuadrës së Milanit. Kjo ndeshje i takon Grupit B të Ligës së Kampionëve dhe po luhet në stadiumin “Wanda Metropolitano” të Madridit.

Si Atleticos, ashtu edhe Milanit i duhet fitorja në këtë takim. Atletico po synon ta mbajë pozitën e parë në tabelë, ndërsa Milani është në kërkim të…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova